На сторінках блогу вихователя Мазій Юліїї Володимирівни Ви можете ознайомитись з її досвідом роботи "Розвиток творчої уяви старших дошкільників в художньо-продуктивній діяльності з використанням технології ТРВЗ", з методичною скарбничкою, порадами батькам, фотографіями групи.

В блозі музичного керівника Семенюти Олени Григорівни можна знайти музичний матеріал та її досвід роботи "Культурно-дозвіллєва діяльність як засіб формування музично-творчих здібностей та моральних якостей дітей старшого дошкільного віку".

Вихователь Рябоконь Ірина Вікторівна в своєму блозі ділиться інформацією про розвиток творчості дітей в образотворчій діяльності та досвідом роботи "Формуваня загальнокультурної компетенції у дітей дошкільного віку".

В блозі вихователя Ященко Наталі Петрівни можна ознайомитись з її досвідом роботи "Предметно-ігрове середовище як засіб формування самостійності та розвитку творчості дошкільника", народнми іграми, казками та віршами.