/Files/images/we0.png

Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти № 300 Харківської міської ради "Веселка" функціонує з 1964 року.
.Дошкільний навчальний заклад — освітній заклад для дітей дошкільного віку, який забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) для дітей віком від двох до шести (семи) років, у складі якого можуть бути групи загального розвитку, в яких забезпечується дошкільна освіта з урахуванням стану здоров'я дітей, їх розумового, психологічного, фізичного розвитку. У нашому садочку 8 груп: 2 групи для дітей раннього віку, 6 груп для дітей дошкільного віку.
Сьогодні йому 55 років – вік молодості, активності, творчості, ініціативності, але разом із цим – професійної компетентності, творчих досягнень та традицій.
Вихователі завжди беруть активну участь у методичній роботі дошкільного закладу, району та міста. На базі дошкільного закладу постійно проводяться методичні об’єднання, педагогічні майстерні, семінари, конкурси, творчі зустрічі. У дошкільному закладі неодноразово проводилися методичні семінари для вихователів, музичних керівників, вихователів-методистів району, для спеціалістів дошкільної освіти з Харківської області.Педагогічний колектив неодноразово відзначений Грамотами за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, значні досягнення у справі освіти, виховання і розвитку дітей.
Колектив впроваджує нові розробки в області освіти, досягає добрих результатів з підготовки дітей до школи. І це не випадково. Сучасні умови вимагають від керівника і колективу шукати нові форми, нестандартні рішення, які повною мірою могли б врахувати особливості виховно-освітнього середовища, запити і потреби батьків і інших соціальних партнерів дошкільної установи.
Останніми роками в дитячому садку працює багато висококваліфікованих педагогів. Вони продовжують традиції закладу і пишуть свої сторінки в історію дитячого садка № 300.
Восени 1997 року в нелегкі , кризові для економіки країни часи дошкільний заклад переходить у відомство управління освіти Комінтернівського району .З цього часу в садку працює 8 груп і виховується в них 180 дітей.Педагогічний колектив розуміє ,що виховувати підростаючє покоління потрібно саме зараз ,не чекаючи на кращі часи,адже без всебічного розвитку особистості,без виховання духовності у суспільства немає майбутнього .Мріяти про це в ті роки могли лише найсміливіші оптимісти , але вони мріяли.Мріяли і працювали.Наполегливо , самовіддано, захоплено,з упевненістю що кожна дитина талановита.Педагоги дошкільного закладу прагнули до створення садка сучасного типу ,тому поряд з традиційними методиками ,з'явились інноваційні: ТРВЗ ,навчання ранньому читанню за методикою Зайцева,експериментально-дослідницька діяльність,театр фізичного розвитку М.Єфименко.Згодом відкрився гурток дитячої хореографії.
Разом з вихованцями зростали і вимоги до самих себе : почалась співпраця з ХОНМІБО , педагоги брали участь в обласних педагогічних ярмарках , у конкурсі "Вихователь року"2001 ,Вихователь-року -2009" де стали переможцями.В 2008 році вихованці приймали участь у конкурсі дитячого малюнка на тему "Податки і економіка" де посіли призове місце і були запрошені до столиці України - міста Київ .2009 рік - перемога у міському конкурсі "Вихователь року-2009".Це спонукає до якісного навчання , до самовдосконалення та підвищення кваліфікції педагогів./Files/images/foto_grup/Изображение 059.jpg

/Files/images/7140.gif

/Files/images/foto_grup/1 001.jpg

/Files/images/foto_grup/1 002.jpgВиїзд вихованців ДНЗ №300 до п.Високий з метою оздоровлення.(1966р.)

Сьогодні наш дитячий садок це згуртований колектив - єдність несхожих, де кожен фахівець унікальна особа, що творить, думає, переживає. Це теплий будинок, де панує сімейна обстановка, де діти грають, слухають казки, займаються, працюють, спілкуються.

/Files/images/DSC04518.JPG

У 2018-2019 навчальному році садок відвідували 200 дітей. /Files/images/IMG_0278.JPG

Колектив закладу поповнився новими творчими педагогами.

В березні 2019 року завідувачем закладу стала Хлопова Лариса Георгіївна.

/Files/images/7140.gif