/Files/images/lineyki/57.gif

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №300 Харківської міської ради загального розвитку. Пріорітетний напрям ЗДО № 300-пізнавально-інтелектуальний.

В нашому закладі функціонує 8 груп: ясла - 2 групи, садок - 6 груп. В них виховується 200 дітей: ясла - 52, садок - 148. З 9-ти годинним режимом роботи функціонує 7 груп, з 10,5 режимом роботи функціонує 1 група. Мова навчання і виховання дітей - українська і російська. В групах закладу дошкільної освіти діє гнучкий режим роботи з урахуванням психофізіологічних відмінностей дітей та задоволення запитів батьків.

Мета нашого закладу - створення найбільш сприятливих умов для розвитку дітей, виявлення і розвитку їх здібностей, розкриття потенціалу кожної дитини. Основними завданнями роботи закладу є формування у дітей допитливості та інтересу до природи через використання методів і прийомів ТРВЗ, зміцнення фізичного зхдоровʼя шляхом використання традиційних та нетрадиційних методів оздоровлення.

Саме завдяки увазі кваліфікованих педагогів, використанню ефективного педагогічного досвіду і новітніх технологій дитячий садок "Веселка" не тільки здійснює ефективну підготовку дошкільників до школи, виховання і навчання, тут закладають надійний фундамент для подальшого інтелектуального і фізичного розвитку дітей.

У 2017-2018 навчальному році заклад дошкільної освіти відвідує 200 дітей,функціонує 8 груп :

2 групи-3-го року життя,в них виховується 52 дитини;

2 групи-4-го року життя,в них виховується 42 дітей;

2 групи-5-го року життя,в них виховується 52дітей;

2 групи-6-го року життя,в них виховується 54 дітей

Мова навчання - 5 груп україномовні, 3 групи російськомовні.

Режим роботи: 7 груп працює за 9-годинним режимом, в них виховується 189 дітей; 1 група -10,5-годинним режимом,в ній виховується 31 дитина.

Протягом року в середньому заклад відвідує 150 дітей що складає 75 відсотків від спискового складу.

/Files/images/lineyki/57.gif