/Files/images/lineyki/57.gif

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №300 Харківської міської ради загального розвитку. Пріорітетний напрям ЗДО № 300-пізнавально-інтелектуальний.

В нашому закладі функціонує 8 груп: ясла - 2 групи, садок - 6 груп.

З 9-ти годинним режимом роботи функціонує 7 груп, з 10,5 режимом роботи функціонує 1 група.

Мова навчання і виховання дітей - українська.

В групах закладу дошкільної освіти діє гнучкий режим роботи з урахуванням психофізіологічних відмінностей дітей та задоволення запитів батьків.

Мета нашого закладу - створення найбільш сприятливих умов для розвитку дітей, виявлення і розвитку їх здібностей, розкриття потенціалу кожної дитини. Основними завданнями роботи закладу є формування у дітей допитливості та інтересу до природи через використання методів і прийомів ТРВЗ, зміцнення фізичного зхдоровʼя шляхом використання традиційних та нетрадиційних методів оздоровлення.

Саме завдяки увазі кваліфікованих педагогів, використанню ефективного педагогічного досвіду і новітніх технологій дитячий садок "Веселка" не тільки здійснює ефективну підготовку дошкільників до школи, виховання і навчання, тут закладають надійний фундамент для подальшого інтелектуального і фізичного розвитку дітей.

Мережа на 2020-2021 навчальний рік:

ясла садок Всього по ЗДО
9 год. 10,5 год. Всього по яслах 9 год. 10,5 год. 12 год. Всього по садку
груп дітей груп дітей груп дітей груп дітей груп дітей груп дітей груп дітей груп дітей
2 38 - - 2 38 5 131 1 2800 6 159 8 197

/Files/images/lineyki/57.gif