Екскурсія до школи дітей старших груп.

Згідно річного плану роботи та плану спільних заходів з наступності між ЗДО № 300 та ХЗОШ № 68 26 квітня 2018 року діти старших груп №2 та №7 відвідали школу № 68.Дітей зустріла педагог-організатор Устименко Алевтина Олексіївна та учні 11 класу , які підготували для дітей цікаву екскурсію по школі: діти відвідали класи, де навчаються учні, побували у спортивній та актовій залі, бібліотеці , учні та учитель 3-Г класу радо зустріли малечу ,підготували вірші,загадки,та надзвичайний подарунок-лепбук ,дітям показали кабінет біології з єкспонатами,кабінет інформатики,де діти переглянули мультфільм про комп'ютер . Дата екскурсії співпала з днем памʼяті Чорнобильської трагедії ,школа має влсний музей присвячений Чорнобильській катастрофі .Школярі розповіли про те, як 32 роки тому на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету. Після екскурсії у дітей залишилось багато позитивних вражень та емоцій. Сподіваємось, що наші майбутні першокласники будуть із задоволенням навчатись у школі.Діти та педагогічний колектив дякує організаторам екскурсії та учням школи за теплий прийом,ретельну підготовку, та змістовну екскурсію стінами закладу освіти.