Екскурсія до бібліотеки з вихованцями групи №4

Бібліотека – це скарбниця всіх багатств людського духу.

Г. Лейбніц

Сьогодні наші вихованці відвідали ЦДБ Слобідського району,це була тематична екскурсія,присвячена Дню Матері, який відзначається кожної другої неділі травня, діткам працівники біблиотеки показали книжечки,присвячені мамам,прочетали невеличкі,розповіді,вірші,також діти переглянули мультфільми ,відоролики, які вчать любити,шанувати мам. Дітям було показано лялькову виставу,казку про пригоди курчатка та котика які втекли від мами ,казка навчила дітей розуміти,що мама найцінніша людина в світи для кожного. Художня література-благородне і нічим не заміннеджерело вихованнялюбові ,поваги до мами.! Діти,маленькі матусіни помічники,і свою прить вони показали під час гри"Допоможи матусі" де малеча змагалася у швидкості,дітки розкладали квасолю, така гра окрім виховання моральних якостей розвиває дрібну моторику пальців рук! Наша малеча отримала незабутні емоції та недмінно повернеться до бібліотеки вже зі своїми батьками,адже не можна не закохатися у це місце!!!

Фотографії з екскурсіїї можна переглянути у альбомі.