День вишиванки!

Напевне нема в Україні дому, де б не було вишиваного рушника, чи серветки, чи сорочки. Ці дорогі серцю речі передаються дітям, онукам, правнукам, із покоління в покоління.

Найкращим оберегом була вишита сорочка, бо вона захищала не тільки тіло від хвороб, але й душу від злих духів. Традиційно в Україні сорочку вишивала мати для сина чи для доньки, вкладаючи в свою працю любов і надії, щоб ішли діти у дорогу життя сміливими і сильними, справжніми українцями. І кожен колір на вишиванці має якесь своє значення.

Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки. І вже стало традицією у ЗДО №300 проводити свято в День вишиванки. Дошкільнята разом з працівниками закладу, в барвистих вишиванках зібралися в залі на свято, де діти вшановували український оберіг, Також лунали українські пісні, вірші, таночки. У кожній віковій групі було проведено тематичне заняття,де діти поглиблювали свої знання про історію вишиванки. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Більше фотографій зі свята ви знайдете у фотоальбомі "День вишиванки "

Кiлькiсть переглядiв: 41