«Прощавай, садок дитячий!» Випускний бал для майбутніх першокласників.

30-31 травня 2018 року у закладі дошкільної освіти № 300 відбулося незабутнє свято –випускний бал «Прощавай, садок дитячий!».Для дітей груп № 2 та №7

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – посмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому дитинстві. 59 дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

/Files/images/dlya_novin/vesna/vipuskniy/1.jpg

/Files/images/dlya_novin/vesna/vipuskniy/3.jpg