Міжнародний день захисту дітей!

Коли у полі сонечко сміється,

А в полі, лузі квіти розцвітають,

Тоді нас всіх із цим прекрасним святом-

З днем захисту дітей завжди вітають

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. День захисту дітей- це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
В закладі освіти № 300 1 червня відбулося святкування Дня захисту дітей.
Свято пройшло в піднесеному настрої. На ньому дітки відгадували загадки, співали пісень, танцювали… До дітей на свято завітало літо, яке запросило їх до хороводу, принесло багато загадок та ігор. Ведучі провели з дітками багато цікавих змагань. Атмосфера свята була радісною. Діти з великим задоволенням танцювали і грали.

ТУТ ФОТО СВЯТА