Міжнародний день миру

Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до садочка. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися.

Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі , та й для мешканців нашої країни ,цей дар - не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в кайданах: мається на увазі в атмосфері нестабільності та страху. Для них-то в основному і існує цей день.

Міжнародний день миру був заснований в 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй про визнання її днем, присвяченим ЗМІЦНЕННЮ ІДЕАЛІВ МИРУ як всередині країн, так і між усіма націями та народами.

День миру в Україні встановлений Указом Президента № 100/2002 від 5 лютого 2002 року «Про День миру» і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.

В Україні День миру закріплено відповідно до Указу Президента України № 100 від 5 лютого 2002 року.

Саме тому в ЗДО № 300 21 вересня було проведено заходи до Міжнародного дня миру. Вихователі старших груп провели бесіди про мир, тематичні заняття, розваги для дітей на дану тематику. Зацікавив всіх проведений конкурс плакатів та дитячих малюнків на тему: «Діти України – за мир та благополуччя в світі».

Святкування Міжнародного дня миру в ЗДО № 300 сприяло привертанню уваги педагогів, дітей та їх батьків до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир.

Фотозвіт тематичного дня за цим посиланням.