I Харківський сімейний форум пройшов 30 вересня у конференц-залі «Kharkiv Palace Premier Hotel».

Мета проведення форуму - популяризація сімейних традицій і цінностей на принципах партнерства і взаємоповаги, усвідомленого батьківства, рівного розподілу сімейних обов'язків і відповідальності між жінками і чоловіками, а також підвищення престижу багатодітних сімей, залучення громадськості до вирішення соціальних питань сім'ї.

В рамках форуму пройшли три панельні дискусії: «Шляхи забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сімейному житті», «Сучасна сім'я: виклики та подолання труднощів», «Сімейні цінності в житті сучасної молоді».За підсумками панельних дискусій були прийняті резолюції з пропозиціями місцевим органам влади і громадськості щодо подальшої роботи з сім'ями, а також пропозиції центральним органам влади щодо вирішення демографічних проблем і підтримки сімей з дітьми.Для учасників форуму працювала виставка установ, що працюють в сфері надання послуг сім'ям. Поки батьки були задіяні в дискусіях, з дітьми працювали аніматори, для дітей організували гри і майстер-класи.«Діти на форумі отримали масу задоволення, батьки - нові знання з виховання дітей і розвитку своєї сім'ї, фахівці - можливість обговорити актуальні питання сімейної політики, виховання дітей в сім'ї та поза нею. Мета форуму була досягнута!» - зазначили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, який організував перший в Харкові сімейний форум.

/Files/images/dlya_novin/osn_2018/smeyniy_forum/1.jpg

/Files/images/dlya_novin/osn_2018/smeyniy_forum/2.jpg

/Files/images/dlya_novin/osn_2018/smeyniy_forum/4.jpg/Files/images/dlya_novin/osn_2018/smeyniy_forum/3.jpg

/Files/images/dlya_novin/osn_2018/smeyniy_forum/5.jpg