/Files/images/kartinki/бабочки.gif

Мета нашого дошкільного закладу - створення найбільш сприятливих умов для розвитку дітей, виявлення і розвитку їх здібностей, розкриття потенціалу кожної дитини. Основними завданнями роботи закладу є формування у дітей допитливості та інтересу до природи через використання методів і прийомів ТРВЗ, зміцнення фізичного зхдоров"я шляхом використання традиційних та нетрадиційних методів оздоровлення.

Саме завдяки увазі кваліфікованих педагогів, використанню ефективного педагогічного досвіду і новітніх технологій дитячий садок "Веселка" не тільки добре здійснює ефективну підготовку дошкільників до школи, виховання і навчання тут закладають надійний фундамент для подальшого інтелектуального і фізичного розвитку дітей.

В 2008 році вихованці нашого закладу приймали участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків на економічну тематику, де посіли призове місце.

У 2009 року вихователі дошкільного закладу приймали участь у иіському конкурсі професійної майстерності "Вихователь року - 2009" де стали переможцями.

У 2010 році дошкільний заклад приймав участь у міському конкурсі на кращий стан організаційної, навчально-виховної роботи з питань захисту життя і здоровя дітей у разі виникнення надзвичайних ситуацій, де посів третє призове місце.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №300 Харківської міської ради загального розвитку.Пріорітетний напрям дошкільного навчального закладу № 300-пізнавально-інтелектуальний.