/Files/images/DSC04518.JPG

/Files/images/kartinki/5624d1d4e1.gif

Дитсадок - веселий дім!

Тут робота є усім.

Тут майструють,

Тут будують.

Лисові хвоста малюють.

З пластиліну ліплять вовка.

Швидко шиють нитка й голка,

А тому батьки і мами,

І сестрички із братами,

І бабусі й дідусі -

Дитсадочок люблять всі!

/Files/images/street_logo.jpg

В нашому закладі функціонує 8 груп: ясла - 2 групи, садок - 6 груп. В них виховується 211 дітей.

З 9-ти годинним режимом роботи функціонує 7 груп, з 10,5 режимом роботи функціонує 1 група.

Мова навчання і виховання дітей - українська.

В групах закладу дошкільної освіти діє гнучкий режим роботи з урахуванням психофізіологічних відмінностей дітей та задоволення запитів батьків.

Мета нашого закладу дошкільної освіти - створення найбільш сприятливих умов для розвитку дітей, виявлення і розвитку їх здібностей, розкриття потенціалу кожної дитини. Основними завданнями роботи закладу є формування у дітей допитливості та інтересу до природи через використання методів і прийомів ТРВЗ, зміцнення фізичного зхдоровя шляхом використання традиційних та нетрадиційних методів оздоровлення.

Саме завдяки увазі кваліфікованих педагогів, використанню ефективного педагогічного досвіду і новітніх технологій дитячий садок "Веселка" не тільки добре здійснює ефективну підготовку дошкільників до школи, виховання і навчання тут закладають надійний фундамент для подальшого інтелектуального і фізичного розвитку дітей.

В 2008 році вихованці нашого закладу приймали участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків на економічну тематику, де посіли призове місце.

У 2009 року вихователі закладу приймали участь у иіському конкурсі професійної майстерності "Вихователь року - 2009" де стали переможцями.

У 2010 році наш заклад приймав участь у міському конкурсі на кращий стан організаційної, навчально-виховної роботи з питань захисту життя і здоров ' я дітей у разі виникнення надзвичайних ситуацій, де посів третє призове місце.

'

У 2016 році н заклад освіти брав участь у Всеукраїнському конкурсі з еклогічного виховання дошкільників, де ввійшов в 10 кращих .

У 2016 році заклад посів ІІІ місце у районному огляді - конкурсі на кращу підготовку закладів освіти до нового 2016-2017 навчального року.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №300 Харківської міської ради загального розвитку.Пріорітетний напрям закладу дошкільної освіти № 300-пізнавально-інтелектуальний.

/Files/images/kartinki/1_1.gif


Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.