Курс з інформування про ризики вибухонебезпечних предметів від освітнього проєкту «Стопміна».

Посібник для самостійного вивчення населенням способів захисту від надзвичайних ситуацій та дій у разі їх виникнення від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам’ятка щодо правил поведінки (порядку дій) населення у разі виявлення підозрілого об’єкта, вибухонебезпечного предмета від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Новий бот«Дитячий лікар на війні»від Центру протидії дезінформації при РНБО України, де можна отримати безоплатну онлайн-допомогу від дитячих лікарів з усієї України

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

Пропонуємо дітям до перегляду мультфільми:

Уроки тітоньки Сови. Уроки обережності”

“Корисні підказки. Електрично — фантастично” (гасити електроприлади водою заборонено).

“Андрійко та армія гострих ножиць” (небезпечні ігри з ножицями).

“Уроки тітоньки Сови. Уроки обережності з гострими предметами”

Заняття “Безпечні та небезпечні речі для нашої малечі”

Дид гра “Безпечні та небезпечні предмети”

Заняття з пожежної безпеки за казкою “Солом яний бичок”

Лялькова вистава “Небезпечні ігри”

Казка про вогняну іскринку (як поводитися під час пожежі)

Мультфільм “Фокс і Трот поспішають на допомогу” — пожежа (що робити дітям, якщо вже вдома пожежа

“Небезпечні забави лисенятка Фредді” правила безпеки з сірниками

Мультфільм “Вогнегасник"

Мультфільм “Правила дорожнього руху”

Мультфільми Корисні підказки “Безпечний двір”

Відеоролик “Як дітям поводитися під час війни”

Мультфільми від ЮНІСЕФ. Україна про мінну безпеку:

Мультфільм “Пес Патрон”. Правила поводження на замінованих територіях (небезпечні місця та речі, огорожена територія та парки)

Мультфільм “Як Пес Патрон та вовк Діккі зловили небезпечного метелика”

“Чи можна лишати дітей самих вдома”. Правила безпеки з відчиненими вікнами.

Відеоролик “Обережно: небезпечний чадний газ!” прості правила рятують життя.

Анімований ролик “Сирена — моя помічниця” (як обрати безпечні місця в будівлі, що взяти з собою в укриття)

Відеоролик “Мій друг Наплічник”. Як боротися зі страхом дітям — біженцям під час війни (що взяти до рюкзачка дитини)

Руханка “Крокуй до укриття”