Чому важливі профілактичні медичні огляди дітей

Медичний огляд допомагає вчасно виявити порушення з боку органів зору, слуху, патологію з боку кістково-м’язової системи. І при необхідності провести профілактику або лікування виявленої патології, щоб уникнути ускладнень в подальшому.Медичний огляд перед дитячим садочком чи школоюнеє формальним міроприємством. Мирекомендуємо батькам уважно віднестись до тих незначних відхилень урозвитку Вашого малюка, на які звернув увагу лікар. Цим ви убезпечите маленьку людину від великих проблем у майбутньому.

Щоб медичний огляд не став стресом для дитини , заздалегідь оцініть «можливості» свого малюка: якщо дитина невідразу адаптується унезнайомому місці— оберіть для медичного огляду найменше завантажені години , зверніться до адміністратора медичного центру , щоб порадив вам відповідний час. Заздалегідь домовтесь з малюком , поясніть куди та навіщо ви йдете разом.

Якщо дитина нервується, проявляє занепокоєння – заспокойте малюка, візьміть його на руки, дайте йому улюблену іграшку, що принесли з дому. Дитина має розуміти , що мама чи тато поруч, а значить йому ніщо не загрожує.

Якщо Ваш медогляд почався з здачі аналізів, і малюк голодний , заздалегідь потурбуйтесь про харчування для нього , покорміть дитину і його настрій покращиться.