Платформа для дошкільнят НУМО

Малюк - розвиваючі ігри, творчість.

Онлайн-медіаресурс, присвячений освіті та вихованню дітей в Україніhttps://osvitoria.media/. Перелік сайтів, матеріали яких будуть корисними для вихователів, батьків, дітей і для інших учасників освітнього процесу

Онлайн платформа для розвитку дітей (інтерактивні вправи, цікаві завдання)

Платформа «Розвиток дитини». Практичні завдання для всебічного розвитку дітей

Радіо хвиля авторських казок українською мовою для дітей.

Мультфільм «Небезпечні знахідки».

Аудіоказки для малят

Веб-проект "Читанка" - це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.

Весела абетка - усе найкраще для дітей, батьків, педагогів, учителів, виховників, пластунів, філологів України! Найбільше зібрання абеток, казок, казок в мр3, великий і цікавий розділ "Читанка", приказки, загадки, цікавинки, ігри, гумор та ін.

Казкар - на ресурсі зібрано безліч казок українських та зарубіжних авторів. Твори можна слухати он-лайн, читати та навіть дивитись відео.

Древо казок - зібрані найкращі казки з усього світу