Мазій Юліїя Володимирівна плідно працює над темою "Розвиток творчої уяви дошкільників в художньо-продуктивній діяльності з використанням технології ТРВЗ".

Вихователь Ященко Наталя Петрівна веде блог, в якому можна ознайомитись з її досвідом роботи "Предметно-ігрове середовище як засіб формування самостійності та розвитку творчості дошкільника" та народнми іграми, казками і віршами.

Вихователь Рябоконь Ірина Вікторівна підготувала досвід роботи на тему "Формуваня загальнокультурної компетенції у дітей дошкільного віку".

Вихователі нашого закладу освіти проходять курси підвищення кваліфікації у КВНЗ "Харківська академія безперервної освіти".

В 2019-2020н.р. курси пройшли Літвінова А.М., Мазій Ю.В., Хлопова Л.Г., Кузнецова Л.В..

Вихователі Пукаляк І.С. та Ященко Н.П., приймали участь у фотоконкурсі "Весняні настрої", який проводила Слобідська районна організація профспілки працівників освіти і науки України.

Взимку 2020 року педагоги закладу прийняли участь у фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують». Хлопова Л.Г.презентувала опис досвіду роботи за темою «Імідж сучасного закладу дошкільної освіти як актуальна управлінська проблема, Пукаляк І.С. презентувала опис досвіду роботи за темою «Ефективність використання методу« Казкові лабіринти гри »В. Воскобовіча для розвитку мовлення дітей ».

В лютому 2020 року вихователі Мазій Ю.В., Трофімова К.А., Пукаляк І.С., вихователь - методист Удовенко О.В. взяли участь у науково-практичному семінарі "Впевнений старт: освітня програма та навчально-методичне забезпечення".